Yeni Havalimanı Lounge Hizmeti

Download on the App Store
Download on Google Play

btrfly inovatif bir havalimanı lounge deneyimi sunar

En sosyal lounge. Seyahat kulübünün bir parçası olun. Havalimanında ikram ve ayrıcalıklardan faydalanın

Easy to Check-in

Erişimi Kolay

Uçuş bilginizi girin veya uçuşunuzun gerçekleşeceği havalimanını seçin

Seyahat eden diğer kişilerle iletişime geçin

Havalimanında kimin olduğunu görün, iş ağınızı genişletin ve böylece havalimanındaki boş zamanı fırsatlara dönüştürün

Meet Travellers
Share a Cab

Smart Lounge’unuz
avucunuzun içinde

Size özel ikram ve ayrıcalıklara kolayca erişin

Smart Lounge Partners
Basında Biz
  • Çünkü btrfly size hem yemek ve içki ikramı hem de seyahat eden diğer kişilerle iletişime geçme imkanı sunuyor. Avucunuzun içinde size özel bir havalimanı lounge’u olması gibi. Btrfly ikramlar, ayrıcalıklar ve harika ağ kurma fırsatları sunarak havalimanına yaptığınız rutin ziyareti heyecan verici bir seyahate dönüştürür.

  • Sadece app’i indirip uçuş numaranızı girerek ikram ve ayrıcalıkları keşfedebilirsiniz. Ek ikram ve ayrıcalıklar ortaklarımız tarafından müşterilerine sunulacak.

  • Hoş sohbet seyyahlar, sağlıklı yemekler, içecekler ve diğer ayrıcalıklar.

  • Btrfly, kapsama alanı içerisindeki bir havalimanında olduğunuzu hatırlatmak ve o havalimanında sunduğumuz ikram ve ayrıcalıkları haber vermek için lokasyonunuza erişmek zorundadır. Ayrıca lokasyon hizmetleri havalimanındaki seyahat eden diğer kişilerin profillerini size göstermemizi sağlar. Gizliliğin önemini anlıyor, lokasyon geçmişinizi paylaşmıyor veya tutmuyoruz.

  • Uçuş numaranızı havayolu şirketinin size yolladığı e-posta veya biniş kartınızda bulabilirsiniz. Alternatif olarak; bir havalimanı seçebilirsiniz.

  • btrfly dünyadaki 380 havalimanında bir sosyal platform oluşturmayı hedefler.

  • Kesinlikle. Global chat’e girerek tüm dünyadaki kullanıcılarla iletişime geçebilirsiniz.

  • İstanbul Atatürk Havalimanı’nda bulunan dijital lounge hizmetimizdir. Garanti Bankası müşterilerine havalimanında bulunan Carluccio’s restoranında ayrıcalıklar sunuyoruz.

  • contact@btrfly.net adresine e-posta atabilirsiniz

  • Evet, katkılarınızı memnuniyetle karşılıyoruz. Eğer işe yarayacağını düşündüğünüz ip uçları varsa veya belirli bir lokasyonu iyi biliyorsanız, sizi bildiklerinizi seyahat eden diğer kişilerle paylaşmaya davet ediyoruz. İp uçlarını veya app ile ilgili yorumlarınızı contact@btrfly.net adresine de yollayabilirsiniz – sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

btrfly seyahat sırasında sıkılmaya son vermek için doğdu.

Birçok insan gibi cansız havalimanı terminallerinde oturup her uçuş öncesi ve sırasında dakikaların geçmesini izlemekten sıkıldık. Hava seyahatini yeni arkadaşlar edinmek ve iş ağları oluşturmak için değerli bir fırsata dönüştürmek istedik.

btrfly’ı insanların kendilerine benzer kişileri bulmaları için kurduk. Daha sonra seyahat eden kişilerin harcadıkları zamanın tadını çıkarttığı ve şirketlerin ikram ve ayrıcalıklar sunarak müşterilerine ulaştığı yeni bir lounge deneyimine dönüştü.